Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37634
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
118,00 PLN
Opis produktu

Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego montażu

Trenuj w domu bez kłopotliwego montażu sprzętu! Zawsze wtedy kiedy masz na to chwilę! Możesz po prostu powiesić nasz drążek na drzwiach, chwycić za uchwyty i wykonywać różne ćwiczenia górnych partii ciała. Do wyboru są 3 chwyty: wąski, szeroki i równoległy. Dodatkowo drążek ten może być również używany na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. Uchwyty są w całości pokryte miękką, antypoślizgową pianką PVC, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Wykonany z trwałych, malowanych proszkowo rur stalowych, ten drążek trakcyjny wytrzymuje długo i utrzymuje do 150 kg. Ten praktyczny i wielofunkcyjny drążek będzie idealnym dodatkiem do treningu w domu.

Wygodne uchwyty w różnych pozycjach: Drążek na drzwi oferuje 3 pozycje ćwiczeń: wąski chwyt, aby wzmocnić bicepsy i plecy, środkowy chwyt, aby trenować różne grupy mięśni, i szeroki chwyt, aby wzmocnić duży mięsień pleców. Dodatkowo uchwyty pokryte miękką, grubą pianką PCV dodają komfortu i zapobiegają ślizganiu się z powodu potu.

Pasuje do większości otworów drzwiowych: Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała pasuje do każdego otworu drzwiowego zarówno w domu, jak i w osobistej siłowni, dzięki czemu możesz wygodnie trenować. Należy pamiętać, że ten drążek pasuje do otworów drzwiowych o głębokości 11-16 cm i szerokości 70-81 cm.

Idealny do treningu całego ciała: Z tym drążkiem można wykonywać podciągnięcia, uniesienia nóg, przysiady itp. Można go również zdjąć z ramy drzwi i używać na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. To wielofunkcyjne narzędzie pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, plecy, barki, klatkę piersiową, ramiona, triceps, biceps itp.

Trwała stalowa konstrukcja: Wykonany z solidnych, grubych rur stalowych i stabilnych połączeń, ten wielopunktowy drążek gwarantuje stabilność i utrzymuje do 150 kg. Dodatkowo nierdzewna powłoka proszkowa sprawia, że będzie on służył przez długi czas.

Szybki i łatwy montaż bez wiercenia: Ten dip bar zawiera wszystkie kompletne części, narzędzia montażowe i szczegółowe instrukcje dla łatwego montażu bez konieczności użycia śrub lub wiertarki. Dodatkowo poprzeczka posiada ochronną podkładkę z pianki, która nie uszkadza struktury drzwi.

 

Dane szczegółowe

Materiał: stal, pianka PVC

Wymiary całkowite: 91,5 x 33 x 28 cm

Waga: 1,8 kg

Udźwig: 150 kg

Rodzaj montażu: nad drzwiami

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski