Wczytuję dane...
Kod producenta: HW58673
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
246,00 PLN
Opis produktu

Drewniany stolik i krzesełka dla dzieci – zestaw z dziecięcych marzeń!

Każdy marzył kiedyś o tym, by niczym Alicja w Krainie Czarów wypić magiczny eliksir i zmaleć do niewielkich rozmiarów. W takim świecie wszystkie zabawki byłyby ogromne, a kredki mogłyby służyć jako elementy konstrukcyjne krzeseł i stołów. Ale zaraz! Wcale nie trzeba wypijać czarodziejskiego eliksiru, by urzeczywistnić tę wizję – stolik i krzesełka dla dzieci drewniane Costway to meble dziecięce, które powstały z inspiracji kolorowymi kredkami. Drewniany stolik i krzesełka dla dzieci stanowią skuteczny sposób na urozmaicenie dziecięcego pokoju i stworzenie przytulnego kącika zabaw. Meble dostosowane do wzrostu malucha to również zachęta do samodzielnej zabawy i tworzenia kreatywnych prac plastycznych.

Zestaw krzesła i stolik dla dzieci sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajdują się maluchy – nie tylko w domu, ale i w przedszkolu, w bibliotece czy na świetlicy. W kolorowy stolik i krzesła dla dzieci warto wyposażyć również poczekalnię gabinetu stomatologicznego, salonu fryzjerskiego czy restauracji. Stolik-kredki znajdujący się w lokalu od razu zostanie dostrzeżony przez malucha, który chętnie zajmie się zabawą wspólnie z rówieśnikami. Zestaw stół i krzesła dla dzieci w kształcie kredek pobudza wyobraźnię, zachęca do rysowania i stanowi atrakcję dla malucha. Warto więc wykorzystać ten patent szczególnie w gabinetach lekarskich, aby stworzyć miejsce przyjazne dziecku i zachęcić maluchy do wizyt.

Solidna konstrukcja z drewna sosnowego i lakierowanej płyty pilśniowej oraz polerowane, lekko zaokrąglone krawędzie zapewniają wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu zielonego, niebieskiego, żółtego i pomarańczowego koloru stolik i krzesełka dla dzieci przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Zestaw stolik i 2 krzesła dla dzieci waży tylko 5 kg, dlatego jest łatwy w użytkowaniu i przenoszeniu. Dodatkową zaletą zestawu jest prosty montaż bez użycia narzędzi, dlatego zmontowanie stolika i krzeseł nie wymaga specjalnych umiejętności.

Dane szczegółowe

Wiek: od 1 do 3 lat

Maksymalne obciążenie stołu: 11 kg

Maksymalne obciążenie krzesła: 23 kg

Wymagany montaż

Materiały: drewno sosnowe i wysokiej jakości płyta pilśniowa

Wymiary

Stół

  • Długość: 60 cm
  • Szerokość: 36.5 cm
  • Wysokość: 42 cm

Krzesła

  • Długość: 29 cm
  • Szerokość: 29 cm
  • Wysokość: 52 cm

Waga zestawu: 5 kg

W zestawie

Stół

2 krzesła

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski