Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70841
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
671,99 PLN
Opis produktu

Solarny podgrzewacz basenowy

Oszczędzaj energię i przebywaj dłużej w basenie dzięki naszemu solarnemu podgrzewaczowi. Możesz podgrzewać wodę za pomocą energii słonecznej bez użycia gazu lub prądu. W zestawie znajduje się osłona ochronna, która zatrzymuje ciepło i chroni grzejnik, gdy nie jest używany. Urządzenie posiada 2 wsporniki, które pozwalają ustawić grzejnik pod idealnym kątem, aby pochłaniał więcej energii słonecznej. W przypadku większych basenów zalecamy podłączenie dwóch podgrzewaczy, aby uzyskać bardziej zadowalające efekty.

Pływaj bez narażania się na zimno: Podgrzewacz solarny zwiększa temperaturę wody w basenie  i przedłuża czas komfortowej zabawy w wodzie.

Energooszczędna konstrukcja: Ogrzewa wodę w basenie w sposób przyjazny środowisku, wykorzystując wyłącznie energię słoneczną. Aby rozpocząć podgrzewanie wody, spiralne rury muszą być podłączone do systemu filtracji basenu. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby woda była zawsze ciepła, gdy się w niej relaksujesz.

Kompaktowy rozmiar, łatwy do przechowywania: Grzejnik ma 2 wsporniki, które można złożyć, gdy nie jest używany. Okrągłe i kompaktowe wymiary pozwalają na przechowywanie go bez zajmowania zbyt wiele miejsca. W porównaniu z panelami słonecznymi, ten podgrzewacz w kształcie kopuły zajmuje mniej miejsca i jest bardziej estetyczny.

Pokrywa ochronna: Promienie słoneczne są wzmacniane przez grzałkę, aby ogrzać wodę w basenie. Ponadto w zestawie znajduje się pokrywa, który zatrzymuje ciepło, gdy nie jesteś w basenie, natomiast w nocy zalecamy założenie pokrowca ochronnego, aby uniknąć utraty ciepła.

Łatwy do złożenia: Ponieważ wykorzystuje energię słoneczną zamiast elektryczności i gazu, do złożenia grzejnika nie potrzeba żadnych narzędzi. W zestawie znajdują się złącza umożliwiające podłączenie basenu do podgrzewacza bez konieczności kupowania dodatkowych.

Dane szczegółowe:

Materiał: PP, PC, rurka z PE

Wymiary: 57 x 57 x 21,5 cm

Długość długiej tuby: 98 cm

Długość krótkiej rurki: 37 cm

Średnica rurki: 4 cm

Opakowanie zawiera:

1 x podgrzewacz solarny

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski