Wczytuję dane...

Meble kosmetyczne

Salony kosmetyczne to miejsce, w którym powinniśmy czuć się niezwykle komfortowo. Najróżniejsze zabiegi kosmetyczne trwają często dosyć długo, dlatego nasze dobre samopoczucie musi iść w parze z dobrze wykonaną usługą. Jak urządzić salon kosmetyczny, żeby był jednocześnie funkcjonalny i komfortowy dla klientek? 

Najważniejsze meble do salonów kosmetycznych

W każdym salonie kosmetycznym - z uwagi na to, że większość zabiegów wykonujemy na siedząco lub leżąco - powinien znajdować się wygodny fotel lub łóżko zabiegowe. Taki mebel musi zapewnić komfort klientce, ale również wygodę osobie, która wykonuje dany zabieg. Powinien mieć regulowaną wysokość i możliwość zmiany ułożenia ciała klientki w taki sposób, żeby zabiegi można było wykonywać sprawnie i przyjemne dla obu stron. Oprócz fotela zabiegowego konieczny jest również mniejszy i poręczny fotel, na którym może usiąść kosmetyczka. Większość zabiegów trwa dosyć długo i wygodna siedząca pozycja zapewni jej odpowiednie warunki pracy.

Funkcjonalne regały kosmetyczne 

Meble do salonu kosmetycznego to bardzo ważny element jego wyposażenia. W salonie kosmetycznym znajduje się ogromna ilość akcesoriów i produktów do zabiegów kosmetycznych. Część może być eksponowana na wierzchu, a część powinna być schowana przed wzrokiem klientek. Dlatego wśród typowych mebli kosmetycznych nie może zabraknąć odpowiednich szafek, półek, regałów i szuflad, które pomogą doskonale zorganizować przestrzeń salonu. Na ażurowych półkach warto zaprezentować kosmetyki i produkty używane w salonie. Można się pochwalić dostępną paletą kolorów lakierów do paznokci czy kosmetykami renomowanych firm, które są używane podczas zabiegu. Jednak meble do salonu kosmetycznego powinny mieć na tyle dużo zamkniętych półek i szuflad, żeby móc również pochować wszystko to, co chcemy ukryć przed wzrokiem klientek. Rzeczy, które są używane najczęściej, warto umieścić w specjalnie przygotowanych do tego szafkach na kółkach, które ułatwiają pracę i jednocześnie prezentują się bardzo estetycznie. Wózek na urządzenia kosmetyczne to mebel, który przyda się w każdym salonie. Tak jak odpowiednie lustra i lusterka. 

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski