Wczytuję dane...
Kod producenta: HV10327WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
480,00 PLN
Opis produktu

Regał trzyczęściowy

Ten regał składający się z 3 części, które można łączyć na kilka sposobów sprawdzi się jako niski regał, podstawa pod telewizor, jako narożny schowek czy ciekawy regał pionowy w kilku elementach. Wiele sposobów użycia pozwala na innowacyjne i ciekawe zastosowania. Ponadto 6 różnych przegródek oferuje uporządkowane rozwiązanie do przechowywania różnych urządzeń elektronicznych, książek i innych przedmiotów. Ponadto dobrze zbudowane półki są solidne i trwałe, a dla zwiększenia stabilności dołączono również antypoślizgowe podkładki. Prosty, minimalistyczny wygląd pięknie komponuje się z najróżniejszymi wystrojami wnętrz, a otwory na śruby są zasłonięte dla zachowania estetyki.

Wiele kombinacji: Nasza nowoczesna konsola TV składa się z 3 elementów, w tym 2 półek w kształcie litery L i prostokątnej półki, które można łączyć na kilka sposobów do różnych celów. Na przykład 2 półki w kształcie litery L mogą być umieszczone na górze prostokątnej. Elementy pozwalają na wiele ciekawych pomysłów tak używając jest w komplecie jak i osobno.

Dużo dostępnego miejsca: Całość regału oferuje łącznie 6 otwartych przegródek, które pomagają uporządkować przedmioty i zapobiec bałaganowi. Ponadto elementy nadają się aby postawić na nich telewizor o przekątnej do 65 cali w innowacyjny sposób. Otwarta konstrukcja sprawia, że jest to doskonała ekspozycja dla książek, bibelotów lub kolekcji związanych z naszym hobby.

Solidna konstrukcja i antypoślizgowe podkładki: Elementy regału wykonana zostały z drewna inżynieryjnego o grubości 1,6 cm, dzięki czemu każda półka może utrzymać znaczny ciężar i zagwarantować długą żywotność. Regał może utrzymać do 80 kg, natomiast każda półka podtrzymuje 20 kg. Dodatkowo 3 półki wyposażone są w antypoślizgowe podkładki, które dodają stabilności i zapobiegają zarysowaniom podłogi.

Nowoczesny, minimalistyczny styl: Dzięki eleganckim liniom i minimalistycznemu wyglądowi, regał TV wnosi nowoczesny akcent do Twojego salonu. Możesz dowolnie łączyć elementy co pozwala na odkrywanie naszego mebla na nowo kiedy masz przypływ weny.

Łatwy montaż: Dzięki regulowanym wymiarom i nowoczesnemu wyglądowi regał może służyć jako konsola telewizyjna w salonie, regał na książki lub witryna. Co więcej, instrukcje sprawiają, że montaż regału jest dziecinnie prosty.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały

Materiał: drewno inżynierskie

Wymiary całkowite: (140-180) x 30 x 43 cm (szer. x głęb. x wys.)

Udźwig blatu: 80 kg

Nośność każdej półki: 20 kg

Waga: 22 kg

Paczka z produktem zawiera:

2 x regał w kształcie litery L

1 x regał prostokątny

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski