Wczytuję dane...
Kod producenta: EP23049DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1502,59 PLN
Opis produktu

Przenośny klimatyzator z pilotem

Nasz przenośny klimatyzator oferuje wiele funkcji i jest idealny do domu lub biura. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który umożliwia ustawienie preferowanych przez Ciebie funkcji bez konieczności podchodzenia do urządzenia. Wysoka wydajność chłodzenia pozwala na schłodzenie pomieszczenia w ciągu kilku minut. Klimatyzator ma nieduże wymiary i łatwy do przenoszenia.

Tryb wentylatora z 2 prędkościami: Klimatyzator oferuje różne funkcje, wentylator, chłodzenie i tryb uśpienia. W trybie wentylatora dostępne są 2 prędkości: wysoka i niska, które możesz wykorzystać zgodnie z własnymi preferencjami.

Tryb uśpienia i cicha praca: W trybie uśpienia klimatyzator jest cichy (hałas <63 dB). Utrzymuje temperaturę podczas snu. Posiada funkcję 24-godzinnego timera.

Ekran °F i °C: Podobnie jak w przypadku wielu klimatyzatorów, możesz ustawić temperaturę w zakresie od 17°C do 30°C. Ponadto możesz przełączać się między systemem metrycznym i imperialnym (odpowiednio °C i °F) w zależności od tego, która jednostka jest dla Ciebie wygodniejsza.

Funkcje ochronne: Klimatyzator ma wiele funkcji ochronnych, takich jak 24-godzinny timer, który można dowolnie ustawiać, wskaźnik wody, który pokazuje, kiedy wewnętrzny pojemnik jest pełny, system odparowywania, który oszczędza energię.

Dane szczegółowe:

Biały: kolor

Rozmiar produktu: 32 x 36 x 62,5cm

Wydajność chłodzenia: 7000 BTU/H

Napięcie: 220-240 V/50 Hz

Moc wejściowa: 785 W

Powierzchnia pracy: 400 m2

Poziom hałasu: 55 dB

Ustawienie temperatury: 17°C-30°C

Pilot zdalnego sterowania: tak

Waga: 21,8 kg

Paczka zawiera:

1 x przenośny klimatyzator

1 x pilot zdalnego sterowania (baterie nie są dołączone)

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski