Wczytuję dane...
Kod producenta: FP10109DE-BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1336,00 PLN
Opis produktu

Przenośny klimatyzator 3w1

Ciężko wytrzymać ci uporczywe upały? Duża wilgotność powietrza w domu ma negatywny wpływ na twoje zdrowie? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Nasz wielofunkcyjny klimatyzator 9000 BTU wyposażony jest w funkcję chłodzenia, osuszania powietrza oraz funkcję wentylatora, tak aby zaspokoić wszelkie twoje potrzeby. Wprowadzenie go w tryb snu zapewnia optymalną temperaturę także w nocy. Programowanie czasu pracy, 2-stopniowa regulacja prędkości w trybie wentylatora i intuicyjny panel sterowania to niezrównana wygoda użytkowania. Dołączony do zestawu pilot pozwala na kontrolowanie urządzenia bez wstawania z kanapy.

Szybkie chłodzenie, wyjmowany filtr: Nasz klimatyzator 9000 BTU o przepływie powietrza 330 m3/h zapewni optymalną temperaturę w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni 20 m2. Urządzenie zostało wyposażone w wyjmowany filtr, który zagwarantuje tobie i twojej rodzinie czyste i świeże powietrze.

Klimatyzator 3 w 1: Klimatyzator oferuje 3 tryby pracy, w tym chłodzenie, osuszanie powietrza oraz funkcję wentylatora, które zaspokoją wszelkie twoje potrzeby. Dzięki wydajności osuszania 24 l/dzień urządzenie skutecznie pozbędzie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Co więcej, klimatyzator posiada 2-stopniową regulację prędkości w trybie wentylatora (mała i duża prędkość).

Spokojny sen: W trybie snu ustawiona temperatura wzrośnie o 1°C po godzinie pracy, a następnie wzrośnie ponownie o 1°C po kolejnej godzinie, co pomoże zapobiec wychłodzeniu organizmu. Niski poziom hałasu naszego urządzenia nie zakłóci twojego odpoczynku. Możesz też zaprogramować klimatyzator, aby wyłączył się o określonej godzinie w nocy.

Regulacja kierunku nawiewu, łatwy montaż: Możesz zmienić kierunek nawiewu ustawiając łopatki klimatyzatora pod odpowiednim kątem, aby umożliwić równomierne rozprowadzenie powietrza po całym pomieszczeniu. Szczegółowa instrukcja i dołączone do zestawu akcesoria ułatwią montaż urządzenia. Uszczelka pasuje do większości okien przesuwnych i uchylnych.

Intuicyjna obsługa: Przyciski na obudowie i duży wyświetlacz LED umożliwiają intuicyjną obsługę klimatyzatora. Dołączony do zestawu pilot pozwala użytkownikom na swobodne sterowanie urządzeniem z odległości nawet 5 metrów. Wbudowany uchwyt i cztery kółka ułatwiają przestawianie klimatyzatora z pokoju do pokoju.

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS

Wymiary: 31,5 x 31 x 69,8 cm

Wydajność chłodzenia: 9000 BTU

Zalecana maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 20 m2

Przepływ powietrza: 330 m3/h

Zasilanie: 220-240V/50Hz

Wydajność osuszania: 24 l/dzień

Zakres temperatury pracy: 16°C - 32°C

Moc znamionowa: 1005 W

Czynnik chłodniczy: R290

Timer: 1-24 godz.

Prędkość w trybie wentylatora: duża/mała

Poziom hałasu: 65dB

Długość rury klimatyzatora: 23,5 cm - 157,5 cm

Długość rurki odpływowej: 66 cm

Wielkość okna: 65 - 120cm

Waga: 21 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Przenośny klimatyzator 3 w 1

1 x Rura klimatyzatora

1 x Rurka odpływowa

1 x Złącze rury

1 x Uszczelka okienna

1 x Pilot zdalnego sterowania

1 x Instrukcja obsługi

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski