Wczytuję dane...
Kod producenta: ET1190
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Urządzenie parowe do usuwania tapet

Wydajne urządzenie parowe do usuwania tapet ma dużą moc – 2 200. Do zalet oferowanej w naszym sklepie parownicy do tapet należy również duży zbiornik i długi wąż. Parownice pozwalają skutecznie i szybko pozbyć się starej tapety ze ściany, a także pełnią funkcję myjki. Wytwarzana para może być wykorzystywana do czyszczenia różnych powierzchni. Jako myjka parowa sprawdza się w przypadku usuwania zanieczyszczeń w domu, garażu lub na zewnątrz. Jednak przede wszystkim to urządzenie zostało skonstruowane do oczyszczania ścian z niechcianej już tapety. 

Odnawiasz ściany? Wykorzystaj urządzenie parowe do usuwania tapet

Remont mieszkania, kupno domu i zmiana aranżacji to okazja do odnowienia ścian i usunięcia starych tapet po poprzednich właścicielach. Parownica do usuwania tapet idealnie nadaje się do tego zadania. Faktem jest, że tego typu urządzenia można wypożyczyć na czas remontu. Jednak najwygodniej posiadać własną, niezawodną parownicę do tapet, która jest zawsze pod ręką. Nie trzeba nigdzie jeździć, odbierać, sprawdzać, czy działa, a później odwozić z powrotem. 

Na jakiej zasadzie działa urządzenie parowe do usuwania tapet? Do zbiornika nalewa się wody i czeka na wytworzenie pary wodnej. Parownica działa bez stosowania środków chemicznych. Paca jest wyposażona w rączkę, za którą trzyma się parownik jedną ręką. Drugą ręką operuje się szpachelką. Miejsce z tapetą trzeba wystawiać na działanie pary przez 15-20 sekund i używając szpachelki pozbyć się tapety. Każdy rodzaj tapety odkleja się łatwo przy użyciu pary, a powierzchnia ściany pozostaje gładka. 

Jakie tapety usuwa parownica?

Parownica do tapet radzi sobie z wszelkiego rodzaju okładzinami – wielowarstwowymi, teksturowymi, papierowymi, o strukturze tkaniny i innymi. Czas potrzebny do wytworzenia pary oraz to, jak szybko urządzenie jest gotowe do pracy, można sprawdzić w opisie produktu poniżej. Gwarantujemy, że wydajna i niezawodna parownica do usuwania tapet o dużej mocy sprawdzi się podczas każdego remontu! 

Cechy

Dzięki temu przydatnemu urządzeniu stare tapety zostaną sprawnie usunięte. Środek do usuwania tapet parowych ma duży 4.5-litrowy zbiornik i długi, trzymetrowy wąż

Dane szczegółowe

Moc: 1850–2200 W

Napięcie znamionowe: 230 V-50 Hz

Czas pracy: ok. 90 min

Długość węża: ok. 3 m

Pojemność zbiornika na wodę: ok. 4.5 l

Długość kabla: 1.5 m

Wymiarowa płyta parowa z uchwytem: 28 cm x 20 cm

Zestaw zawiera

1 x urządzenie parowe

1 x wąż

1 x kabel zasilający

1 x płyta parowa

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski