Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10677DE-BE
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Dzięki systemowi podnoszenia można łatwo regulować wysokość w zakresie 72-116 cm, aby dostosować ją do swoich potrzeb. Ponadto mocny silnik zapewnia płynne i ciche podnoszenie. Powierzchnia biurka jest bardzo przestronna, co pozwala mieć wszystkie przedmioty w zasięgu ręki. Boczny haczyk, stojak i otwór na przelotkę pomagają utrzymać porządek w różnych przedmiotach. 

Elektryczny system podnoszenia: dzięki intuicyjnemu kontrolerowi można łatwo regulować wysokość biurka elektrycznego w zakresie od 72 cm do 116 cm i dowolnie przełączać się z trybu siedzącego na stojący, aby zmniejszyć zmęczenie. Ponadto wysokowydajny silnik umożliwia regulację wysokości z prędkością 21 mm na sekundę przy niskim poziomie hałasu.

Duża powierzchnia robocza: Bardzo duże biurko o wymiarach 140 cm x 70 cm oferuje nie tylko miejsce na 2 monitory, klawiaturę, dokumenty i książki, ale także zapewnia dużą powierzchnię do pracy i nauki. Przestronna stacja robocza uwalnia od zagraconego środowiska i pozwala skoncentrować się na pracy, zapewniając większą wydajność.  

Wysoce niezawodna konstrukcja: wykonane z malowanej proszkowo metalowej ramy i wytrzymałego blatu z drewna inżynieryjnego, biurko z regulacją wysokości charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i stabilnością, zdolną utrzymać do 90 kg bez chwiania się. Ponadto solidne podwójne belki zapewniają niezawodne wsparcie, a 4 regulowane nóżki z łożyskami zwiększają ogólną stabilność.

Idealne do inteligentnej pracy: regulowane biurko zostało ergonomicznie zaprojektowane, aby rozwiązać różne problemy spowodowane siedzącym trybem życia, takie jak ból pleców, otyłość i zmęczenie. Niezależnie od tego, czy używasz go w domu, czy w biurze, biurko z regulacją wysokości pozwala pracować wygodniej i wydajniej.

Praktyczna konstrukcja: otwór na kable i uchwyt na kable w biurku zapobiegają zwisaniu kabli i pomagają utrzymać porządek i czystość w miejscu pracy. Boczny haczyk jest bardzo wygodny do przechowywania słuchawek lub plecaka. Ponadto zaokrąglone rogi i gładkie krawędzie zmniejszają ryzyko przypadkowych obrażeń.

Cechy:

 • Regulowane biurko pozwala wybrać wysokość do pracy
 • Elastyczna regulacja wysokości w zakresie 72-116 cm
 • Elektryczny system podnoszenia z prędkością 21 mm na sekundę i niskim poziomem hałasu
 • Duży blat pozwala mieć wszystkie niezbędne przedmioty w zasięgu ręki
 • Wyposażony w intuicyjny panel sterowania ułatwiający obsługę
 • Malowana proszkowo metalowa konstrukcja jest bardzo stabilna i nie chwieje się
 • Solidne podwójne belki zapewniają niezawodne wsparcie
 • 4 regulowane nóżki zapewniają stabilność stołu nawet na nierównych powierzchniach
 • Zaokrąglone rogi i krawędzie dla większego bezpieczeństwa podczas użytkowania
 • Uchwyt i otwór na kabel
 • Boczny haczyk do zawieszenia słuchawek, plecaka itp.
 • Idealny do nauki i pracy w domu i w biurze
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski