Wczytuję dane...
Kod producenta: HW63910BK
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
255,00 PLN
Opis produktu

Oryginalne biurko w klasycznym stylu

Wielogodzinna praca przy komputerze to – w dobie zawrotnego postępu technologicznego – codzienność coraz większej liczby osób. Skala tego zjawiska wzrosła w dobie pandemii, kiedy standardem stała się praca zdalna. Nie każdy przy tym dysponował wygodnym biurkiem do pracy, skutkiem czego powszechne stały się także dolegliwości bólowe związane z długotrwałym przebywaniem w nieergonomicznych warunkach. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest regulowany stolik pod laptopa.

Regulowana wysokość

Oferowany mebel pozwala na wygodne korzystanie z laptopa w klasycznej, siedzącej pozycji, ale nadaje się również do pracy na stojąco. Stolik można bowiem regulować tak, by powierzchnia robocza znajdowała się na wysokości od 66 do 11o,5 cm. Dostępna jest przy tym opcja zmiany kąta nachylenia blatu w zakresie 180°. Funkcjonalne biurko stojąco-siedzące pozwala na wybór ustawień najbardziej ergonomicznych dla danej osoby. Umożliwia także zmianę pozycji pracy w ciągu dnia, co jest niezwykle korzystne dla stanu kręgosłupa i ogólnego samopoczucia.

Biurko do pracy stojącej

Biurko do pracy stojącej to lekki, mobilny mebel, który – dzięki dołączonym kółkom – można z łatwością przestawić. Takie rozwiązanie pozwala na dowolność w wyborze miejsca pracy, w zależności od zmiennego w ciągu dnia oświetlenia czy od potrzeb pozostałych domowników. Zaletą tego modelu stolika pod laptopa jest także dodatkowa przestrzeń do przechowywania akcesoriów biurowych. Wysokiej jakości mebel jest stabilny i trwały. Jego elegancki, klasyczny design sprawia, że dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrz.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 15 kg

Kąt odchylenia pulpitu: od 0 do 180°

Materiały: płyta wiórowa, metal

Kolor: czarny

Montaż: wymagany

Wymiary

Długość: 54.5 cm

Szerokość: 39 cm

Regulowana wysokość: od 66 do 110.5 cm

Waga: 12 kg

Wysyłka do 48h
Program lojalnościowy
Zawsze darmowa dostawa
Zwrot do 14 dni