Wczytuję dane...
Kod producenta: CM22835
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Ozdobna choinka z szyszkami i jagodami 195 cm

Nasza choinka wykonana została z 673 gałęzi z materiału PCV ozdobionych śnieżną nutką, dzięki czemu sprawia wrażenie prawdziwej, zimowej jodły. Metalowa podstawa zapewnia stabilność i utrzymuje ją w pozycji pionowej. Jej konstrukcja jest składana, co ułatwia przechowywanie. Zielone gałęzie z materiału PE oraz PCV, nadają drzewku świeży, zimowy wygląd i zapewniają trwałość przez długi okres czasu. Jej konstrukcje można podzielić na 3 części i włożyć do torby w celu przechowania poza sezonem. Jest to znakomita dekoracja świąteczna, która nada przyjemną atmosferę każdemu pomieszczeniu. Polecamy!

Cechy:

Doskonałe odwzorowanie: Dzięki gęstym gałęziom i ozdobionym śnieżną dekoracją igłą, nasza choinka przypomina prawdziwą jodłę. Gałęzie z czerwonymi jagodami i ozdobnymi szyszkami przyciągają wzrok i dodają pomieszczeniu świątecznego klimatu.

Wysokiej jakości materiał: Całość wykonana została z wysokiej jakości materiału PCV i PE. Dzięki czemu jest niezwykle realistyczna oraz bardzo wytrzymała.

Solidna i trwała metalowa podstawa: Wyposażona została w solidną, żelazną, składaną podstawę, która zapewnia doskonałe podparcie, utrzymując drzewko stabilnie w pozycji pionowej.

Składana i łatwa do przechowywania konstrukcja: Jej konstrukcja została podzielona na kilka sekcji. Gałęzie mogą zostać złożone, ułatwiając przechowywanie.

Przyciągająca wzrok dekoracja: Tworzy piękną świąteczną atmosferę na czas Bożego Narodzenia. Idealnie sprawdzi się w domu, ogrodzie lub sklepie.

Dane szczegółowe:

Materiał: PCV, PE, metal

Wysokość: 195 cm

Średnica: 114,5 cm

Waga netto: 8 kg

Liczba gałęzi: 673

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x srebrna choinka

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski