Wczytuję dane...
Kod producenta: FP10118DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1361,55 PLN
Opis produktu

Klimatyzator przenośny 3w1 9000 BTU

Ciężko wytrzymać ci uporczywe upały? Duża wilgotność powietrza w domu ma negatywny wpływ na twoje zdrowie? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. Nasz wielofunkcyjny klimatyzator 9000 BTU wyposażony jest w funkcję chłodzenia, osuszania powietrza oraz funkcję wentylatora, tak aby zaspokoić twoje wszelkie potrzeby. Wprowadzenie go w tryb snu zapewnia optymalną temperaturę także w nocy. Programowanie czasu pracy, 2-stopniowa regulacja prędkości w trybie wentylatora i intuicyjny panel sterowania to niezrównana wygoda użytkowania. Dołączony do zestawu pilot pozwala na kontrolowanie urządzenia bez wstawania z kanapy. 

Kompaktowy klimatyzator o dużej mocy: Nasz klimatyzator 9000 BTU zapewni optymalną temperaturę powietrza w domu, biurze i sklepie. Sprawdzi się w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni 30 m2. Wbudowany uchwyt i kółka umożliwią przestawianie urządzenia z pokoju do pokoju. 

3 tryby pracy, 2 prędkości wentylatora: Nasz klimatyzator oferuje 3 tryby pracy, w tym chłodzenie, osuszanie powietrza oraz funkcję wentylatora, które zaspokoją wszelkie twoje potrzeby. Dodatkowo urządzenie posiada 2-stopniową regulację prędkości w trybie wentylatora (mała i duża prędkość) oraz regulację temperatury w zakresie 16°C - 32°C. 

Tryb snu, 24-godzinny timer: W trybie snu ustawiona temperatura wzrośnie o 1°C po 1 godzinie pracy, a następnie wzrośnie ponownie o 1°C po kolejnej godzinie, co pomoże zapobiec wychłodzeniu organizmu. Niski poziom hałasu urządzenia nie zakłóci twojego odpoczynku. Możesz też zaprogramować klimatyzator, aby wyłączył się o określonej godzinie w nocy. 

Intuicyjna obsługa: Przyciski na obudowie i duży wyświetlacz LED umożliwiają łatwe sterowanie klimatyzatorem. Dołączony do zestawu pilot pozwala użytkownikom na swobodne kontrolowanie trybu, temperatury pracy i prędkości urządzenia z odległości nawet 5 metrów.

Łatwy montaż i czyszczenie: Szczegółowa instrukcja i dołączone do zestawu akcesoria ułatwiają montaż klimatyzatora. Uszczelka pasuje do większości okien przesuwnych i uchylnych. Czyszczenie wymiennego filtra powietrza jest bardzo proste - wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS

Wymiary: 31,5 x 31 x 70 cm

Wydajność chłodzenia: 9000 BTU

Wydajność osuszania: 24 l/dzień

Przepływ powietrza: 330 m3/h

Poziom hałasu: 55dB

Zakres temperatury pracy: 16°C - 32°C

Zakres regulacji łopatek klimatyzatora: 90° w górę i w dół

Maksymalny zasięg pilota: 5 m

Zalecana maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 30 m2

Długość rury klimatyzatora: 157 cm

Długość rurki odpływowej: 66 cm

Maksymalna długość/szerokość okna: 120 cm

Długość przewodu: 180 cm

Waga: 24 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Przenośny klimatyzator 3 w 1

1 x Rura klimatyzatora

1 x Złącze rury

1 x Końcówka do uszczelki okiennej 

1 x Uszczelka okienna

1 x Pilot zdalnego sterowania

1 x Rurka odpływowa

1 x Instrukcja obsługi

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski