Wczytuję dane...

Jeździki

Jeździki dla dzieci to zabawki wspierające naukę chodzenia, ale nie tylko. Mogą przybierać najróżniejsze kształty, choć największym powodzeniem cieszą się te przypominające autka lub zwierzątka. Jeździk dla dziecka uczy je utrzymywać równowagę samodzielnie.

Jeździk dla chłopca i dziewczynki – zdrowa porcja ruchu

Początkowo jeździk może być używany jako pchacz: dziecko opiera się na nim i uczy stawiać pierwsze kroki. Z czasem jeździk dla chłopca i dziewczynki może być świetnym wstępem do nauki jazdy na pierwszym dziecięcym rowerku. Jeździk dostarcza dzieciom sporą dawkę zabawy oraz ruchu na świeżym powietrzu. Ponadto wspomaga pracę mózgu i mięśni oraz rozwój koordynacji psychoruchowej. Jeździk dla dziewczynki i chłopca dostępne w naszej ofercie zapewniają zabawę na długie godziny! ​

Jeździk dla dziecka - jaki wybrać?

Jeździk dla dziecka powinien być na tyle stabilny, by dziecko bez problemu mogło zachować równowagę podczas zabawy – należy dobierać go do wzrostu i wagi dziecka. Zwróć uwagę na to, czy zabawka nie posiada ostrych i niebezpiecznych elementów oraz drobnych części, które łatwo można odczepić. Warto wybierać nie tylko stabilne, ale także atrakcyjne wizualnie jeździki. Kolorowa koparka z dźwiękiem czy sportowy samochód zainteresują dziecko i sprawią, że będzie chętniej bawiło się z wykorzystaniem jeździka. Dołączone do jeździka akcesoria dodatkowo uprzyjemnią zabawę. Nie bez znaczenia jest także cena - w naszej ofercie znajdziesz najlepsze tanie jeździki dla dzieci w atrakcyjnych cenach.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (12)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski