Wczytuję dane...
Kod producenta: CB10162BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
453,00 PLN
Opis produktu

Fotel gamingowy kubełkowy z poduszką lędźwiową

Ergonomiczny fotel z podparciem lędźwiowym: dzięki wyściełanemu siedzisku z gąbki o wysokiej gęstości, miękkim wyściełanym podłokietnikom i szerokiemu zagłówkowi ten fotel gamingowy gwarantuje maksymalny komfort. Dodatkowo wysokie oparcie i poduszka lędźwiowa wspierają kark, plecy i talię oraz redukują zmęczenie i ból pleców spowodowane długim siedzeniem.

Regulowana wysokość i odchylane oparcie: dzięki tłokowi gazowemu wysokiej jakości siedzisko krzesła można łatwo i bezpiecznie regulować w razie potrzeby. Ponadto odchylane oparcie od 90° do 135° i połączone podłokietniki pozwalają znaleźć idealną pozycję do pracy, grania w gry wideo, czytania itp.

Wsparty solidną metalową ramą i 5-ramienną podstawą , ten fotel gracza jest bardzo stabilny i utrzymuje obciążenie do 120 kg. Dodatkowo powierzchnia wykonana jest z miękkiej, oddychającej i odpornej na zużycie tkaniny, która zapewnia wygodę i trwałość.

Obrotowe siedzisko 360° i 5 kółek: siedzisko fotela gamingowego Costway może obracać się o 360° w poziomie, dzięki czemu możesz wchodzić w interakcje z otoczeniem bez konieczności wstawania. Ponadto 5 gładkich obrotowych kół porusza się cicho i płynnie we wszystkich kierunkach.

Modny i uniwersalny wygląd:  dzięki wygodnemu i nowoczesnemu wzornictwu to ergonomiczne krzesło poprawia wrażenia z gry i może być również używane do nauki, pracy lub wypoczynku. W razie potrzeby możesz umieścić je w swoim biurze czy pokoju gier.

Dane szczegółowe:

Szerokość mebla: 65 cm

Wysokość mebla: 120-130 cm

Głębokość mebla: 66 cm

Maksymalna wysokość siedziska: 50 cm

Minimalna wysokość siedziska: 40 cm

Szerokość siedziska: 53 cm

Głębokość siedziska: 53 cm

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski