Wczytuję dane...

Węże LED

Zastanawiasz się, czym jest wąż ledowy? Jest to elastyczna tuba z diodami LED składająca się z kilkudziesięciu diod LED na metr. Są one produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykorzystuje się je do tworzenia indywidualnych dekoracji i iluminacji, szczególnie świątecznych, a zarazem jest to nowa odsłona oświetlenia zewnętrznego, która łączy funkcję dekoracyjną z praktyczną. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i pod gołym niebem.

Zastosowanie węży ledowych

Wąż ledowy najczęściej znajduje zastosowanie przy oświetleniu szafek i blatów kuchennych. Idealnie sprawdza się w szafach i w garderobie. W salonie i przy podwieszanym suficie stworzy wyjątkowy klimat. Bardzo często wykorzystywany jest w celach bezpieczeństwa jako oświetlenie schodów. Oświetli on drogę bez konieczności włączania głównego światła. Fantastycznie prezentuje się również w domowej biblioteczce lub przy biurku. 

Wąż ledowy zewnętrzny

W asortymencie sklepu internetowego costway.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości węży ledowych na zewnątrz. Świetnie sprawdzą się do oświetlenia ogrodu, tarasu, altany i basenu. Podświetlić możesz również elewację i dowolne elementy architektoniczne. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz różne długości węży ledowych. Wąż świetlny ledowy często jest wykorzystywany przy podświetlaniu reklam, a także zastępuje oświetlenie świąteczne, zwłaszcza w centrach miast, ogrodach czy parkach. Nasze produkty charakteryzuje długa żywotność, niski pobór energii oraz korzystna cena. Wąż ledowy jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. 

Zalety węży ledowych

Główną zaletą oświetlenia ledowego jest oszczędność zużycia energii elektrycznej. Tym samym rachunki za prąd nie wzrosną, nawet jeśli oświetlisz cały ogród i elewację. Diody LED zużywają prąd tylko na wytworzenie światła, nie marnując energii na generowanie ciepła, jak jest w przypadku zwykłych żarówek.

Poszukujesz sposobu na podkreślenie atutów swojego domu lub mieszkania? A może szukasz dekoracji na zewnątrz? Wąż ledowy to jeden z najlepszych sposobów na ozdobę świetlną. 

Mniej Więcej
Produktów łącznie (7)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski