Wczytuję dane...
Kod producenta: PS6531
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
344,00 PLN
Opis produktu

Regulowana bramka zabezpieczająca na schody

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak bardzo trzeba uważać na małe dzieci - ich niepohamowana ciekawość świata może narazić je na naprawdę duże niebezpieczeństwo. Barierka ochronna dla dzieci to doskonała pomoc dla rodziców, których dzieci raczkują albo uczą się dopiero chodzić. Taka barierka świetnie zabezpiecza przed wejściem na schody czy niekontrolowanym wyjściem z pomieszczenia.

Barierka dla dzieci do zadań specjalnych

Barierka dla dzieci jest bardzo uniwersalna i funkcjonalna. W zależności od potrzeby i upodobań możemy ją zainstalować w wybranym miejscu w domu. Doskonale ochroni maluchy przed beztroską ciekawością. Regulowana konstrukcja pozwala montować ją jako bramkę ochronną na schody albo zabezpieczającą - przy drzwiach i kominkach. Sprawdzi się też w przypadku niektórych korytarzy. Jej szerokość jest regulowana od 105 do 181 cm. Bramka bezpieczeństwa dla dzieci jest bardzo prosta w montażu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu.

Dlaczego warto kupić naszą barierkę dla dzieci?

Bramka zabezpieczająca dla dzieci Costway jest funkcjonalna ale też niezwykle estetyczna. Wykonano ją z najwyższej jakości drewna sosnowego oraz malowanej proszkowo metalowej siatki. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i trwałość. Klasyczny prosty design i stonowana kolorystyka umożliwiają zamontowanie barierki w każdym pomieszczeniu – w salonie, sypialni czy przedpokoju. Ponadczasowy styl nie będzie się kłócił z wystrojem żadnego wnętrza. Bramka ochronna dla dzieci świetnie się sprawdzi również w przypadku zwierząt domowych, które chcemy utrzymać w określonym pomieszczeniu lub ochronić przed kontaktem z niebezpiecznymi urządzeniami.

Dane szczegółowe

Wymagany montaż

Materiały: wysokiej jakości drewno sosnowe oraz metal

Kolor: brązowo-czarny

Wymiary

Regulowana długość: od 105 do 181 cm

Szerokość: 45 cm

Wysokość: 53 cm

Waga: 5.5 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski