Wczytuję dane...

Dla sklepu

Przepis na atrakcyjną ekspozycję? Manekiny całopostaciowe!

Chcesz w jak najlepszym świetle zaprezentować sprzedawaną odzież i przykuć uwagę klienta? Nic prostszego! Osiągniesz to niskim kosztem za pomocą manekinów całopostaciowych dostępnych w naszym sklepie. Wśród oferowanych modeli znajdziesz zarówno manekiny wystawowe, jak i manekiny krawieckie. Posiadają one wiele dodatkowych funkcji, jak np. obracane o 360 stopni ręce, głowę oraz nogi. W razie potrzeby możesz także manekina rozczłonkować – dzieląc go na dwie części i w ten sposób zaprezentować dwie zupełnie różne stylizacje. To przydatne szczególnie w małych pomieszczeniach lub w witrynach sklepowych, w których nie ma dużo miejsca.

Manekin wystawowy damski czy manekin wystawowy męski?

Po co wybierać? Dostępne w naszym sklepie produkty są tak tanie, że z pewnością będziesz mógł pozwolić sobie na dwie sztuki. Manekin wystawowy damski i manekin wystawowy męski to duet idealny! Dzięki nim zaprezentujesz zarówno walory sukienki czy stroju kąpielowego, jak i garnituru. Nie da się ukryć, że kupujemy głównie oczami, dlatego zapewniamy, że jeżeli zadbasz o odpowiednio atrakcyjną wystawę w swoim sklepie, nie będziesz mieć problemu z zalegającym asortymentem.

Manekiny krawieckie

W naszym sklepie znajdziesz także tanie manekiny krawiecki, które nie odbiegają jakością od drogich odpowiedników z innych miejsc. Będą pomocne przy modelowaniu wykrojów, sprawdzaniu równości szwów i wielu innych krawieckich czynnościach. W naszym sklepie znajdziesz najbardziej popularne modele, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (7)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski