Tanio w Costway.pl

Zestaw do malowania natryskowego agregat + pistolet

Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Cena: 1 048,00 zł 1048.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3
Kod produktu: 1556

Opis

Zestaw do malowania natryskowego agregat + pistolet

Chcesz uzyskać efekt równomiernie nałożonej farby? Zestaw do malowania natryskowego agregat + pistolet to rozwiązanie, jakiego poszukujesz! Jeśli do tej pory używałeś pędzla i wałka do nanoszenia farby na ściany domu, szybko zamienisz je na pistolet natryskowy. Jego skuteczność jest fenomenalna. Używanie tego narzędzia pozwala zapomnieć o problemie, jakim są np. smugi, plamy, nierówności, a nawet resztki włosia pozostawiane na malowanej powierzchni przez nie zawsze idealne wałki i pędzle.

Zestaw do malowania natryskowego ścian

Z pomocą zestawu — pistoletu do malowania z agregatem - możesz osiągnąć wysoki stopień gładkości malowanych ścian. Innym powodem, dla którego warto używać zestawu natryskowego do malowania, jest oszczędność czasu. Z pomocą pistoletu natryskowego w zestawie z agregatem możesz wykonać swoją pracę dużo szybciej niż przy użyciu wałka lub pędzla.

Jak zapewnić jednolitość koloru przy malowaniu pistoletem natryskowym? Zestaw natryskowy do malowania

By uzyskać równomierną powierzchnię na malowanej ścianie, porusz najpierw ramieniem pistoletu natryskowego, a następnie naciśnij spust. Jeśli zrobisz to na odwrót, w miejscu, w którym zacząłeś, znajdzie się nadmiar farby. Użyj dokładnie tej samej metody, aby zakończyć malowanie — zwolnij spust i poruszaj ramieniem pistoletu jeszcze przez kilka sekund - pistolet natryskowy uwalnia nagromadzoną wewnątrz farbę. Co więcej, aby zapewnić jednolitość koloru, połowa pierwszego przejścia powinna zachodzić na drugą. W ten sposób powstaje powłoka odpowiedniej grubości i jednolita struktura malowanej powierzchni.

Pistolet natryskowy do malowania ścian — odpowiednia pozycja to podstawa

Pozycja pistoletu może wpływać na jakość pracy. Trzymaj go pewnym chwytem, jednak rękę pozostaw rozluźnioną. Użyj palca wskazującego i środkowego, aby pociągnąć za spust i tym samym rozpocząć lub zatrzymać proces natryskiwania. Utrzymuj pistolet natryskowy w prostopadłej pozycji do malowanego obszaru:

  • ścian w domu,
  • mebli,
  • kaloryfera,
  • tynku.

Trzymaj pistolet tak prosto, jak to możliwe i unikaj przechylania go w górę lub w dół. Odstęp i kąt pistoletu w stosunku do powierzchni muszą pozostać niezmienione, aby zapewnić optymalne i równomierne natryskiwanie.

Cechy

Równomierne malowanie i natrysk - dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1010 W, 3000 psi i 20,68 MPa, urządzenie natryskowe pozwala na równomierne malowanie. Pokrętło bezpieczeństwa pomaga dostosować rozpylanie, aby uzyskać zadowalający rezultat. W porównaniu z tradycyjnymi wałkami i szczotkami, urządzenie pokrywa równomiernie nawet na bardzo nierównych powierzchniach

Bezpieczna, wydajna i trwała konstrukcja - aby zapewnić trwałość i odporność, konstrukcja urządzenia natryskowego jest wykonana z wysokiej jakości stali. Zastosowanie miedzi zamiast aluminium w silniku poprawia jego efektywność energetyczną. Podstawa w kształcie litery U zapewnia stabilność. Wysokiej jakości gniazdko elektryczne zapewnia bezpieczeństwo urządzenia

Idealny stabilny przepływ dla początkujących - zestaw natryskowy ma maksymalny przepływ farby do 3000 psi, co w efekcie oznacza oszczędność czasu i energii w nauce tego jak kontrolować ciśnienie podczas malowania. Pozwala to również uniknąć błędów i daje początkującym możliwość łatwego wykonywania wszystkich prac związanych z domowym majsterkowaniem

Łatwy w użyciu i czyszczeniu - opryskiwacz jest lekki i łatwy w użyciu. Pistolet został wykonany ze stali nierdzewnej odpornej na plamy i jest łatwy do czyszczenia za pomocą zwykłych domowych środków czyszczących i wody. Ponad to dysza i jej osłona jest wyjmowalna, co zapobiega zatykaniu się maszyny

Uniwersalne zastosowanie - ten zestaw natryskowy jest doskonały do wszystkich prac wykonywanych samodzielnie. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą pomalować cały dom, sprawiając aby ponownie był świeższy i nowy (od ściany wewnętrznych i zewnętrznych, aż do mebli)

 

Dane techniczne

Materiał stal, tworzywo sztuczne
Szerokość (cm) 40
Długość (cm) 22
Wysokość (cm) 36
Waga (kg) 8
Kolor pomarańczowy
Moc (W) 1010
Napięcie (V) 220-240
Częstotliwość (Hz) 50
Maksymalny przepływ (l/h) 1,5
Moc znamionowa (hp) 1,5
Długość węża (cm) 1000
Maksymalne ciśnienie (bar) 207
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium