Wczytuję dane...
Kod producenta: HW68507BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
460,00 PLN
Opis produktu

Ogrodzenie metalowe dla dziecka to produkt stworzony po to, by dać maluszkom większą niezależność, a rodzicom chwilę spokoju i czas na wykonanie domowych obowiązków w obecności odpowiednio chronionego dziecka. Ogrodzenie to niewielki, bezpieczny obszar otoczony metalowymi prętami, który pozwala dziecku poruszać się w ograniczony sposób. Czy warto mieć taki składane ogrodzenie dla dziecka? Wyobraź sobie następującą scenę — jesteś w domu, dziecko zaczyna raczkować i wiele zadań zaczyna się piętrzyć, ponieważ nie ma czasu na wszystko, a wszystkie chwile poświęcasz na pilnowanie przemieszczającego się malucha.

Ogrodzenie składane dla dziecka — większa niezależność dla Ciebie i Twojego dziecka

Pomiędzy pracą, rutyną domową i obowiązkami, rodzice zwykle potrzebują przestrzeni, aby móc sprostać wszystkim codziennym obowiązkom. Tak więc ciągłe pilnowanie dziecka i chodzenie za nim wszędzie po domu uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Jak znaleźć rozwiązanie, by połączyć opiekę nad dzieckiem z nieco większą swobodą poruszania się po domu bez maluszka trzymanego w objęciach? Korzystanie z zagrody w połączeniu z częstym nadzorem daje większą niezależność wszystkim członkom rodziny. Nawet jeśli dziecko wymaga nieustannej uwagi, składane ogrodzenie dla dziecka możesz postawić na środku salonu i zająć się sprzątaniem, gotowaniem lub wypiciem w spokoju herbaty! Instalując produkt w bezpiecznym miejscu, w którym możesz prowadzić stały nadzór nad dzieckiem, zwiększasz autonomię w pracy, dbaniu o dom i o siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz stworzyć zdrową rutynę dla całej rodziny!

Ogrodzenie składane dla dziecka

Kupując ogrodzenie składane dla dziecka, inwestujesz w produkt, który wniesie niezależność do Twojej rutyny, a także pozwoli Twojemu dziecku na większą swobodę i bezpieczną samodzielność. W metalowym ogrodzeniu dziecko może ćwiczyć poruszanie się, wstawienie, raczkowanie i bawić się bezpiecznymi zabawkami, które będą w zasięgu jego rączek. Nie musisz już martwić się kontaktami, kablami czy tym, że ciekawski maluch ściągnie obrus ze stołu lub wpadnie na ostrą krawędź! Ogrodzenie stosowane odpowiedzialnie i we właściwym czasie będzie stymulować rozwój dziecka, które zacznie być samodzielnie w zabawie, a zarazem będzie czuło się bezpiecznie, mając rodzica w zasięgu wzroku.

Cechy

Składana zagroda bezpieczeństwa dla dzieci lub zwierząt!

Elastyczny design - w zależności od potrzeb i upodobań, ogrodzenie można zbudować na planie sześciokąta lub prostokąta. Poszczególne panele można dodawać lub odejmować w zależności od potrzeb

Stabilna konstrukcja - solidna konstrukcja z wysokiej jakości metalu zapewnia bezpieczeństwo oraz trwałość na lata

Łatwy montaż - zagroda jest bardzo prosta w montażu, jak i demontażu. Ogrodzenie można przymocować bezpośrednio do ściany lub ustawić go swobodnie na podłożu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu.

Dane szczegółowe

Wymagany montaż

Materiał: wysokiej jakości metal

Kolor: czarny

Wymiary

Szerokość 1 elementu: 65 cm

Głębokość 1 elementu: 12.5 cm

Wysokość 1 elementu: 75 cm

Waga zestawu: 15 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski