Wczytuję dane...
Kod producenta: BL10007
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Wózek zakupowy z kółkami

Torba zakupowa na kółkach (składana) jest bardzo praktyczna w codziennym życiu! Przy jej użyciu możesz zrobić zakupy w supermarkecie, na targowisku czy gdziekolwiek indziej i sprawnie oraz bez większego wysiłku je przetransportować. To właśnie zaleta torby zakupowej na kółkach — nie musisz dźwigać ciężarów, wystarczy je ciągnąć! Wytrzymała, lekka, a zarazem nowoczesna konstrukcja torby na zakupy na kółkach jest łatwa do przechowywania i zajmuje mało miejsca. Torbę możesz zdjąć ze stelaża i wyprać.

Wózek zakupowy na kółkach — torba zakupowa na kółkach składana

Każdy chyba doświadczył noszenia ciężkich zakupów ze sklepu do domu. Osoby, które muszą samodzielnie robić sprawunki, często mają trudności z uniesieniem ciężaru i zaniesieniem go do domu. Problem ten szczególnie odczuwają osoby starsze, które ze względu na wiek nie są w stanie dźwigać. Torba zakupowa na kółkach składana to produkt, który ułatwia codzienne zakupy i pozwala pozbyć się problemu noszenia siatek ważących wiele kilogramów. Ten wózek nie jest przeznaczony tylko dla osób starszych do dźwigania zakupów. Idealnie sprawdzi się również jako pomoc dla osób z problemami z kręgosłupem. Po co dźwigać? Można bez większego wysiłku przetransportować zakupy ze sklepu do domu w tej praktycznej torbie.

Wózek zakupowy na kółkach — praktyczne rozwiązanie

Taki wózek to rozwiązanie, które wielu osobom ułatwia życie. Sekret torby na zakupy na kółkach jest prosty — wózek można przetoczyć, a gdy pojawią się przeszkody w postaci stopni lub krawężników, wystarczy go podnieść bez większego wysiłku lub po prostu wciągnąć schodek po schodku. Przewożenie zakupów z jego użyciem chroni przed przeciążeniem odcinka lędźwiowego, co w efekcie zapobiega problemom z kręgosłupem i stawami. Kolejną zaletą wózka jest wielofunkcyjność. Ten produkt może być używany wszędzie:

  • w sklepie,
  • na targu,
  • podczas długich podróży.

Najważniejsze, że taka torba zakupowa na kółkach w każdej sytuacji i miejscu uratuje użytkownika przed koniecznością dźwigania.

Cechy

Poręczna torba idealna na zakupy oraz w podróże!

Duża pojemność - wózek jest nadzwyczajnie pojemny i oferuje bardzo dużą przestrzeń do przechowywania

Wysokiej jakości materiały - mocna, stalowa rama oraz niezwykle wytrzymały wodoodporny materiał Oxfort 600D zapewniają trwałość na lata

Łatwość przemieszczania - dwa solidne kółka, poręczny uchwyt oraz wzmacniany tył ułatwiają przemieszczanie się z torbą

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 35 kg

Zamknięcie typu ściągacz

Wodoodporna powierzchnia

Materiały: tworzywo Oxford 600D, stal oraz plastik

Kolor: czarny

Wymiary

Szerokość całkowita: 35 cm

Głębokość całkowita: 28 cm

Wysokość całkowita: 90 cm

Szerokość torby: 33 cm

Głębokość torby: 17 cm

Wysokość torby: 53 cm

Waga: 2 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski