Wczytuję dane...
Kod producenta: BB4754PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
327,00 PLN
Opis produktu

Składane łóżeczko turystyczne i kołyska 2W1

Łóżko podróżne dla najmłodszych dzieci to akcesorium nieodzowne nie tylko podczas wakacji. Rodzice szybko przekonują się, jak ogromnie wygodne jest korzystanie z mobilnego kojca, w którym niemowlę można ułożyć w ogrodzie albo podczas odwiedzin u znajomych. Regulowane łóżeczko turystyczne przydaje się także w domowych warunkach, np. jako dostawka do małżeńskiego łoża rodziców. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu w każdej chwili można mieć swoją pociechę „na oku”.

Regulowane łóżeczko turystyczne

Oferowany model to kompaktowe łóżeczko turystyczne z regulacją wysokości. Przy jego lekkiej, ale solidnej, składanej konstrukcji z łatwością można je przewieźć w dołączonej do zestawu torbie transportowej, a u celu – błyskawicznie rozłożyć, zyskując stabilny, bezpieczny kojec dla dziecka. Wysoki komfort zapewnia niemowlęciu gondola wykonana z przewiewnej tkaniny oraz wygodny materacyk. Łóżeczko turystyczne wyposażone jest w zadaszenie osłaniające przed światłem słonecznym, a także w chroniącą przed owadami moskitierę.

Regulacja wysokości - wygoda dla rodziców

Ogromną zaletą oferowanego modelu łóżeczka turystycznego jest regulacja wysokości. W ciągu dnia przy leżącym w kojcu niemowlęciu wykonuje się dziesiątki czynności. Opcja regulacji łóżeczka turystycznego pozwala opiekunom na działanie w wygodnej pozycji, bez przeciążania kręgosłupa. Wysokość kojca można również dostosować do wysokości łóżka rodziców, co ułatwia opiekę nad pociechą w ciągu nocy. Dodatkowym walorem regulowanej konstrukcji są dwa łuki u podstawy, dzięki którym łóżeczko może pełnić funkcję kołyski.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 10 kg

Materiały: metalowa rama, tworzywo sztuczne oraz tkanina

Kolor: różowy

Wymiary

Szerokość: 93.5 cm

Głębokość: 69 cm

Wysokość: 100 cm

Waga: 7.5 kg

W zestawie

Składane łóżeczko

Torba transportowa

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski