Wczytuję dane...

Zabawki edukacyjne

Tablice edukacyjne

Nauka przez zabawę zapewnia dziecku przyjemność, a równocześnie pozwala rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne czy koordynację wzrokowo-ruchową. Tablica edukacyjna dla dzieci od lat znajduje się wśród najpopularniejszych zabawek edukacyjnych, ciesząc kolejne pokolenia maluchów.

Czym jest tablica edukacyjna dla dzieci?

Tablice edukacyjne to sztalugi z powierzchnią do rysowania, które stanowią imitację szkolnych tablic. Po takiej tablicy można rysować za pomocą kredy lub mazaków – w zależności od rodzaju zabawki. Dzięki temu, że napis lub rysunek można z łatwością zetrzeć, tablice edukacyjne są niezwykle atrakcyjne dla małych artystów. Za sprawą swojej uniwersalności, produkt ten sprawdza się zarówno jako tablica edukacyjna dla niemowląt, jak i zabawka dla przedszkolaków czy uczniów szkoły podstawowej. 

Tablice edukacyjne i ich zalety

Tablica edukacyjna dla 2-latka to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych dziecka i trenowanie rączki przed nauką pisania. Dzięki własnej tablicy kredowej maluch przygotowuje się również do pójścia do szkoły, gdzie styczność z tablicą nie będzie dla niego nowością ani zaskoczeniem.

Tablica edukacyjna dla 5-latka to przede wszystkim sposób na świetną zabawę. Ten niepozorny gadżet doskonale rozwija wyobraźnię i umożliwia organizowanie niezliczonej ilości zabaw. Dzięki atrakcyjnej tablicy dzieci mogą bawić się w szkołę i kalambury albo grać w kółko i krzyżyk, nie marnując przy tym papieru. Na tablicy kredowej można także sporządzać notatki dla domowników, rozwiązywać działania matematyczne, ćwiczyć pisanie liter czy zapisywać plan lekcji. 

Tanie tablice edukacyjne dla dzieci

W asortymencie COSTWAY znajdziesz najpopularniejsze zabawki edukacyjne w najlepszych cenach, w tym tablice, maty, klocki i gry. Tania tablica dla dzieci edukacyjna to doskonały prezent dla małego artysty i każdego dziecka zainteresowanego rysowaniem. Tablica edukacyjna dla 3-latka posłuży przez wiele lat użytkowania – nie tylko podczas dziecięcej zabawy, lecz również po wkroczeniu w wiek szkolny.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (29)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski