Wczytuję dane...
Kod producenta: PS7388
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Legowisko dla kota z drapakiem

Każdy koci opiekun miał okazję przekonać się, jak ważną dla jego pupila czynnością jest drapanie. Służy ono zaspokojeniu wielu istotnych potrzeb – ścieraniu obumarłych fragmentów pazurów, gimnastykowaniu łap, rozładowaniu emocji, oznaczaniu terenu. By czworonożny przyjaciel realizował swoje naturalne instynkty w sposób akceptowalny dla ludzi – czyli nie niszcząc cennych mebli czy tapet – koniecznie należy sprawić mu co najmniej jeden solidny drapak. Dla kota to akcesorium równie ważne jak miska na karmę i kuweta.

Drapak z domkiem - świetne miejsce do zabawy

Drapanie to nie jedyna z spośród ważnych kocich potrzeb. Instynkt łowcy nakazuje drapieżnikom „doglądać” swojego terytorium nawet w czasie drzemki. Właśnie z tego względu czworonogi uwielbiają wspinać się na najwyższe półki. Świetnym pomysłem jest więc sprawienie kotu drapaka z domkiem. Tego typu legowisko stanie się ulubionym miejscem pupila. Dostarczy mu odpowiednio dużej, wygodnej powierzchni do drapania, zapewni strategiczny punkt obserwacyjny, a zarazem komfortowy schowek, w którym można spokojnie się zdrzemnąć.

Solidny koci drapak

Domek dla kota z drapakiem to trwała, solidna konstrukcja, dzięki czemu jest dla pupila całkowicie bezpieczna – nawet jeśli zdecyduje się wskoczyć na nią z rozpędu czy z wysokości szafy. Wyściełane miękkim pluszem legowisko zapewni zwierzakowi wyjątkowy komfort, a drapaki zbudowane z użyciem mocnych, sizalowych sznurków umożliwią mu skuteczne ścieranie pazurów. Oryginalna bryła estetycznie wykonanego legowiska-drapaka dla kota to także bardzo ciekawy element wystroju każdego wnętrza.

Dane szczegółowe

Wymagany montaż

Materiały: wysokiej jakości płyta wiórowa, plusz oraz sizal

Kolor: niebieski

Wymiary

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 88 cm

Waga: 12 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski