Wczytuję dane...

Artykuły dla psów

Czy wiesz, czego potrzebuje Twój pies? Powrót do domu po długim spacerze to dla zwierzaka ogromna radość – w końcu będzie mógł odpocząć w wygodnym legowisku lub pobawić się ulubionymi zabawkami! Zaopatrz swój dom w tanie artykuły dla psów, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających czworonogów.

Artykuły dla psów i szczeniaków

Aby uniknąć pogryzionych butów i podrapanych mebli, warto zaopatrzyć się w przestronny kojec dla psa. Taki kojec najlepiej sprawdzi się w przypadku szczeniaków, które uwielbiają eksplorować otaczającą je przestrzeń oraz podgryzać napotkane na swojej drodze przedmioty. Jeśli przez kilka godzin dziennie przebywasz poza domem, zabezpiecz swój dom, umieszczając psiaka w dużym kojcu z karmą, wodą, legowiskiem i zabawkami. Kojec to wielofunkcyjny gadżet, który zapewnia szczeniakowi bezpieczeństwo podczas nieobecności opiekuna, chroni wartościowe przedmioty przed kontaktem z psimi zębami i zapobiega wskakiwaniu na łóżko właściciela. Dużą popularnością cieszą się również bramki bezpieczeństwa, które można ustawić przed drzwiami, schodami czy kominkiem. 

Tanie artykuły dla psów

W ofercie COSTWAY znajdziesz popularne i tanie artykuły dla psów wszystkich ras – zarówno szczeniaków, jak i dorosłych czworonogów. Kojce, bramki, domki, rampy, maty i inne akcesoria zoologiczne dla psów czekają na to, by sprawić przyjemność Twojemu milusińskiemu i zapewnić mu bezpieczeństwo. Nasze artykuły dla psów to wysokiej jakości produkty zoologiczne w najlepszych cenach!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (41)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski