Wczytuję dane...

AGD wolnostojące

AGD wolnostojące to takie artykuły gospodarstwa domowego, które nie wymagają zabudowy. Urządzając swoje mieszkanie, a przede wszystkim kuchnię lub łazienkę, musisz podjąć decyzję, czy chcesz, żeby potrzebny sprzęt AGD był wolnostojący czy zabudowany, czyli schowany w szafkach. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoich zwolenników. Co przemawia za tym, żeby wybrać sprzęt AGD wolnostojący?

Sprzęt AGD wolnostojący a zabudowany

Sprzęt AGD do zabudowy oczywiście może się pochwalić tymi samymi parametrami i jakością czy funkcjonalnością co sprzęt wolnostojący. Ma jednak istotną wadę, szczególnie jeżeli chodzi o AGD kuchenne. Lodówki czy piekarniki pod zabudowę są najczęściej nieco mniejsze od tych, które stawiamy samodzielnie. Wynika to z konieczności wygospodarowania odpowiedniej przestrzeni do zabudowy i zamontowania takiego sprzętu w szafce. Lodówka do zabudowy będzie przeważnie dużo płytsze niż ta, którą postawisz bez szafki i tym samym będziesz miała mniej miejsca do przechowywania. Poza tym AGD pod zabudowę jest przeważnie droższe od wolnostojącego.

AGD wolnostojące – efektowny design

Decydując się na sprzęt wolnostojący, nie musisz się martwić o walory estetyczne. Obecnie produkowany sprzęt wolnostojący wyróżnia się niezwykle efektownym designem, który z powodzeniem dobierzesz do każdego stylu wnętrza. Oczywiście nie ma to takiego znaczenia w przypadku pralek czy suszarek do prania, które stawiamy często w pomieszczeniu gospodarczym. Jednak w przypadku kuchni, która często w ramach aktualnych trendów wnętrzarskich jest otwarta na salon, estetyka i dopasowanie do stylu wnętrza może stanowić dużą zaletę. 

Tanie AGD wolnostojące

Lodówki, kuchenki mikrofalowe, pochłaniacze kuchenne czy piecyki wyróżniają się niezwykle bogatą kolorystyką i najróżniejszą stylistyką. Oczywiście, dobierając sprzęt wolnostojący do swojego mieszkania, powinieneś zadbać o to, żeby był on spójny stylistycznie i pasował również do siebie. W naszym sklepie znajdziesz ciekawe modele taniego AGD wolnostojącego, które z pewnością sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Niewątpliwą zaletą takiego sprzętu jest również jego mobilność. Łatwo się go montuje i dużo łatwiej naprawia w razie ewentualnej awarii. W przypadku sprzętu do zabudowy musisz liczyć się z demontażem szafki i sprzętu. 

AGD wolnostojące 

AGD wolnostojącego nie kupujemy wyłącznie do kuchni. Mini chłodziarki czy zamrażarki z powodzeniem możemy postawić w biurze czy w pokoju, w którym potrzebujemy takiego sprzętu. Oddzielną kategorią oczywiście stanowią pralki czy suszarki bębnowe, które dbają o czystość naszego prania. Do sprzętów wolnostojących zaliczamy również pralki turystyczne, które możemy zabierać wszędzie tam, gdzie będą nam potrzebne.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (31)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski